GeloVox

GeloVox – ochrona gardła i głosu

GeloVox to wyrób medyczny przeznaczony do długotrwałego nawilżania błony śluzowej jamy ustnej i gardła przy dolegliwościach takich jak:

• Przewlekłe zapalenie błony śluzowej gardła
• Suchość w gardle
• Chrząkanie
• Chrypka
• Nieproduktywny suchy kaszel, tzw. kaszel odruchowy
• Bolesne przełykanie
• Uczucie zalegania bądź drapania w gardle

GeloVox działa wspomagająco w czynnościowych zaburzeniach głosu spowodowanych m.in: wysiłkiem głosowym (nauczyciele, wykładowcy, aktorzy, trenerzy personalni), infekcjami nosa i gardła, stosowaniem leków wziewnych, zanieczyszczeniem powietrza oraz paleniem papierosów. Może być stosowany doraźnie, w momencie wystąpienia objawów, bądź długotrwale w przypadku permanentnego wysiłku głosowego.

dla_diabetyków GeloVox tabletki do ssania nie zawierają cukru i mogą być stosowane przez osoby chore na cukrzycę.
bez_glutenu-ico GeloVox tabletki do ssania nie zawierają glutenu, są odpowiednie dla osób stosujących dietę bezglutenową.
bez_laktozy-ico GeloVox tabletki do ssania nie zawierają laktozy i mogą być stosowane przez osoby przebywające na diecie bez laktozy.
bez_zwierzecych-ico GeloVox tabletki do ssania nie zawierają dodatków pochodzenia zwierzęcego, są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

GeloVox – sposób na drapanie w gardle

1. GeloVox w połączeniu ze śliną tworzy specjalny kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających. Na błonie śluzowej formułuje się film ochronny – błona śluzowa jest chroniona przed dalszym podrażnieniem. 2. Dzięki oryginalnemu składowi i delikatnemu działaniu musującemu, kompleks hydrożelowy jest równomiernie rozprowadzany w obrębie jamy ustnej i gardła.3. Podrażnione miejsca mogą się zregenerować. Prowadzi to do złagodzenia objawów takich jak: chrypka, suchość błon śluzowych, drapanie w gardle, bezproduktywny suchy kaszel, tak zwany kaszel odruchowy, trudności w przełykaniu.

Podczas ssania tabletek GeloVox zostaje wytworzony kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy. Kompleks pokrywa błonę śluzową jamy ustnej i gardła, sprzyjając regeneracji wysuszonej śluzówki oraz ochraniając podrażnione miejsca.

GeloVox – ocena działania

Między październikiem 2010 roku a lutym 2011 wśród grupy 965 pacjentów, którym towarzyszyły objawy takie jak: chrypka, podrażnienie błony śluzowej gardła, odczucie szorstkiego gardła, suchość błon śluzowych, ból i drapanie gardła, trudności w przełykaniu analizowano, poprawę ustąpienia dolegliwości po zastosowaniu wyrobu medycznego GeloVox. Lekarz przeprowadzał wywiad z pacjentem przed przyjęciem tabletek do ssania GeloVox i kolejno po pięciu dniach od ich zastosowania. Wyniki rejestrowane były za pomocą specjalnego kwestionariusza uwzględniającego ocenę objawów subiektywną – dokonywaną przez pacjenta i obiektywną – przez lekarza.

    • wykres_3Ustąpienie objawów po zastosowaniu GeloVox.
      GeloVox łagodzi objawy związane z suchością błony śluzowej jamy ustnej i gardła średnio o 76%

 

  • wykres_4Czas utrzymywania się kompleksu hydrożelowego na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła.
    GeloVox wyjątkowo długo utrzymuje się na błonie śluzowej

GeloVox – sposób na chrypę i nawilżenie gardła

do_ssania

Sposób użycia tabletek GeloVox: Tabletki do ssania GeloVox należy ssać powoli do momentu całkowitego rozpuszczenia, aby kompleks hydrożelowy i zawarty w nim kwas hialuronowy został dokładnie rozprowadzony po całej błonie śluzowej. Tabletek GeloVox nie należy rozgryzać ani połykać w całości. Podczas ssania tabletek nie należy przyjmować pozycji leżącej.

tabletka_co_2-3

Jak często stosować tabletki do ssania GeloVox: w zależności od potrzeb tabletki GeloVox można stosować kilka razy dziennie, np. co 2 -3 godziny ssać jedną tabletkę. Maksymalne zużycie nie powinno przekraczać 6 tabletek na dobę. Zaleca się stosowanie tabletek do ssania GeloVox kilkanaście minut po posiłku dla bardziej optymalnego efektu działania.

dzieci_6up

Stosowanie tabletek do ssania GeloVox u dzieci: Nawilżające tabletki do ssania GeloVox są odpowiednie dla dzieci od 6. roku życia i starszych.

w_ciazy

Stosowanie tabletek do ssania GeloVox w trakcie ciąży i karmienia piersią: Brak jest danych przemawiających przeciw stosowaniu tabletek do ssania GeloVox w ciąży i w czasie karmienia piersią.

dlugotrwale_stosowanie

Jak długo można stosować tabletki do ssania GeloVox: GeloVox tabletki nawilżające błonę śluzową jamy ustnej i gardła można stosować stale przez dłuższy czas, z przerwami bądź doraźnie. Jest to zależne od subiektywnych odczuć i potrzeb oraz od rodzaju dolegliwości.

GeloVox

Osoby, które kiedykolwiek miały problemy z suchością w gardle – czy to spowodowaną zawodem, jaki wykonują, czy uwarunkowaną genetycznie, zapewne wielokrotnie zadawały sobie pytanie, co na drapanie w gardle i kaszel przyjąć, aby przyniosło natychmiastową ulgę? Prezentowane nawilżające tabletki na gardło, a dokładniej na suchość i drapanie w gardle dostępne są już w aptekach. Chcąc dać ulgę nadwyrężonym strunom głosowym, prezentujemy GeloVox®, który długotrwale nawilża gardło dając ukojenie. Stosują go nie tylko osoby, dla których struny głosowe są narzędziem pracy, ale także ci, którym notorycznie dokucza suchość gardła. Wiemy doskonale jak trudno jest funkcjonować w codziennym życiu, kiedy suchość i chrypka się nasilają. W trosce o codzienny komfort pracy głosem, przedstawiamy produkt, który chroni i regeneruje błonę śluzową długotrwale ją nawilżając.

Dzięki produktowi GeloVox®, również ci, którzy przebywają w pomieszczeniach o suchym powietrzu poczują ulgę, a drapanie w gardle i kaszel minie. Nowa formuła GeloVoxu® sprawia, że zdobywa on coraz większą rzeszę fanów. Prezentowane tabletki do ssania skutecznie zapobiegają uczuciu dyskomfortu, jaki towarzyszy dolegliwościom związanym z suchością gardła. GeloVox® chwalą sobie nie tylko nauczyciele, ale również śpiewacy czy aktorzy.

GeloVox® skutecznie wspiera nadwyrężone i wysuszone struny głosowe, dlatego jest rekomendowany w czynnościowych zaburzeniach głosu.

Zachęcamy do wypróbowania produktu. Z pewnością długo nie zadadzą sobie Państwo pytania – co na chrypkę?