10 kroków do prawidłowej emisji głosu

Głos to nie tylko zlepek dźwięków, które wydobywają się z naszych ust. I nie tylko środek, za pomocą którego przekładamy myśli na słowa. Niesie w sobie o wiele więcej informacji, niż nam się wydaje. Pozwala wyrażać siebie, emocje i uczucia. Jest naszą wizytówką, mówi o nas i ma moc wpływania na innych. Jeśli głos jest Twoim narzędziem pracy - musisz o niego dbać, tak samo, jak dbasz o inne urządzenia czy instrumenty.

Krok 3 - ODKRYJ SWÓJ GŁOS
Krok 3 - ODKRYJ SWÓJ GŁOS

Nierzadko ze zdziwieniem przyjmujemy fakt, iż posługujemy się całkiem obcym głosem. Takim, który kłóci się z budową naszego ciała, wiekiem, wizerunkiem czy nawet płcią. Głosem, z którym nie czujemy się pewnie, coś w nim uwiera.

czytaj więcej
Krok 2 - ZMIEŃ SWOJE NAWYKI
Krok 2 - ZMIEŃ SWOJE NAWYKI

Gdy już wiesz nieco więcej o swoim głosie - to podjęcie działania. Będziemy nadal badać głos, by wiedzieć, czego potrzebuje i móc zmienić to, co go osłabia, męczy oraz nie pozwala dobrze brzmieć.

czytaj więcej
Krok 1 - Poznaj swój głos
Krok 1 - Poznaj swój głos

Praca nad głosem to proces. Działanie rozłożone w czasie, które nigdy się nie kończy, bo Ty się zmieniasz . Nawet jeśli nie zajmujesz się jakoś specjalnie swoim głosem (choć nim pracujesz), możesz łatwo zauważyć, że zmiany zachodzące w Twoim życiu wpływają na Twoje brzmienie.

czytaj więcej
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.